Tek Yol Depo Büyük Depo

Ankara’da bulunan evinizde veya iş yerinizde kullanmadığınız, fazla olan eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman uygun depoya ihtiyaç duyarsınız. Depolar günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Taşınma sürecinde ev sahipleri eşyalarını güvenli bir depoda saklamak ister. Aynı zamanda iş yeri sahipleri de kullanmadığı ya da üretimini yaptığı eşyaları, ürünleri güvenli bir alanda saklamak ister. Depolar eşyaların güvenle saklanmasına olanak sağlamaktadır. Eğer depo içerisinde gerekli koşullar sağlanmazsa eşyalar zarar görecektir. Bu durum hem firmanın hem de müşterilerin maddi ve manevi zarara uğramasına neden olur. Ev ve iş yeri içerisinde bulunan büyük eşyalar için uygun olan depolar büyük depo olarak geçmektedir. Depolar farklı boyut ve özelliklerde kullanıma sunulur. Büyük depo en geniş depolardır.

Büyük Depo Özellikleri

Ankara’da eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman eşyalarınızın durumuna göre doğru depoyu tercih etmeniz gerekir. Eğer eşyalarınızın durumu fazlaysa büyük depo kullanmanız gerekir. Büyük boyuttaki depoların genel özellikleri ise şu şekildedir;

  • Depo derinliği 589 santimetre
  • Depo genişliği 234 santimetre
  • Depo yüksekliği 240 santimetre
  • Depo hacmi 33 metreküp

Depolar, metal olarak üretilmiş konteyner depolardır. Büyük boyuttaki depolar sayesinde fazla eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz. Depolar dışarıdan gelen fiziksel hasara karşı dayanıklıdır. Depolar 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Aynı zamanda depoların özel kilit sistemi bulunmaktadır.

Ankara’da Büyük Depo Kiralama

Ankara’da depo kiralamak istediğiniz zaman güvenilir depolama firması ile anlaşma yapmanız gerekir. Eğer tercih edeceğiniz depolama firması doğru ve güvenilir değilse maddi ve manevi zarara uğrama olasılığınız oldukça yüksektir. Depolama için firma seçimi yaparken firmanın sektördeki yerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmalar sektörde her zaman daha iyi bir konuma sahiptir. Tek Yol Depo ailesi olarak bizler de Ankara’da başarılı bir konuma sahibiz. Firma olarak büyük depo hizmetini kiracılara sunuyoruz. Ankara’da bulunan ev ve iş yeri eşyalarınızı büyük ölçüdeki depolara güvenle yerleştirebilirsiniz.

Depo kiralama işleminin ardından eşyalarınız depoya taşınır. Taşıma işleminde eşyalarınız için güvenlik önlemleri alınır. Eşyalarınızı depo içerisine yerleştirmeden önce yetkili ekibimiz eşyalarınızı ayrı ayrı paketler. Paketlenen eşyalar belirli bir düzen içerisinde depo içerisine yerleştirilir. Firma olarak depolama işlemlerinde eşyaların tamamını sigorta ile güvenceye alıyoruz. Profesyonel ekibimizin vermiş olduğu depo kiralama işlemlerinden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Tek Yol Depo ailesi olarak Ankara’nın güvenilir depolama şirketlerinin arasında yerimizi alıyoruz. 7/24 bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir