Standart Depo

Depolama işleminin farklı alt kategorileri bulunmaktadır. Bu kategoriler arasında ise en çok tercih edilenlerden biri standart depo oluyor. Depolar farklı ölçülerde ve farklı özelliklerde tasarlanarak kullanıma sunulmaktadır. Standart olarak adlandırılan depolar da ortalama kullanıma sahiptir. Depolama işleminde depo özellikleri önemlidir. Depoların güvenilir ve sağlam olması gerekir. Aynı zamanda depoların eşyaları koruması ve eşyaların zarar görmesini önlemesi gerekir. Depolar, eşyaların gizliliğini sağlamalıdır. Bu kapsamda kullanılan standart özellikteki depolar Ankara’da sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler de firma olarak standart özellikteki depoları kullanıcılara kiralayarak hizmet vermekteyiz.

Standart Depo Özellikleri Nedir?

Standart depo, belirli ölçülerde tasarlanır ve üretilir. Depo içerisinde düzenli olmak şartıyla birçok eşya yerleştirilir. Depoların yerleştirilmesini yetkili ekip yapmalıdır. Firma olarak bilgi ve birikim sahibi ekibimizle depo yerleştirmesi yapıyoruz. Bu sayede eşyalarınız belirli bir düzen içerisinde depolanıyor. Böylelikle istediğiniz zaman eşyanızı alabiliyor, depo içini en verimli şekilde kullanmış oluyorsunuz. Standart özellikteki depoların genel özellikleri şu şekildedir:

  • Depo derinliği 2 metredir.
  • Depo genişliği 1 metre 56 santimetredir.
  • Depo yüksekliği 1 metredir.
  • Depo hacmi 3.12 metreküptür.

Depoların derinliği, genişliği, yüksekliği eşya alma kapasitesini belirlemektedir. Depo kiralamak isteyenler bu doğrultuda depo kiralayabilir. Standart depo, ölçüleri ile en çok tercih edilen depolardan biridir. Standart ölçüdeki depo içerisine neler yerleştirilir?

  • Yatak, dolap, kanepe
  • 30 adet araç lastiği
  • 6 kişilik yemek masası, 6 kişilik yemek masası sandalyesi ve 5 standart ölçüde koli
  • 32 metreküp hacminde 6 adet çamaşır makinesi

Standart Depo Kiralama İşlemi

Evinize veya iş yerinize ait olan eşyaları depoya yerleştirmek istiyorsanız sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolama işlemi için tasarlanan depolar farklı ölçülerdedir. Standart depo ise orta eşyalı kiracılar için en uygun olanıdır. Eğer çok fazla eşyanız yoksa elinizde bulunan eşyaları bu depolara yerleştirebilirsiniz. Depolara yerleştirilecek olan eşyalar öncelikle ekibimiz tarafından paketlenmektedir.

Eşyaların paketlenmesi önemlidir. Böylelikle depo içerisinde eşyaların zarar görmeden kalmasını sağlanır. Paketleme işlemi sonrasında eşyalarla ilgili tüm detaylar raporlanır. Ardından paketlenen eşyalar depo içerisinde düzenli bir şekilde yerleştirilir. Depoyu kiralayan kullanıcılar istediği zaman depoya ulaşabilir. Aynı zamanda depolar 7/24 kamera ile izlenmektedir. Evinize veya iş yerinize ait olan eşyaları güvenle depolamak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun ve doğru fiyat aralığında elektronik eşyalarınızı, özel belge ve dosyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz. Ankara’da hizmet veren firmamız 7/24 sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir