Servisler İçin Yedek Parça Deposu

Eşya Depolama

Depolama; teslim alınacak eşyaların paketlenmesi, taşınacak depoya götürülmesi, kayıt tutulması ve muhafaza edilmesi ve vakti geldiğinde eşya sahibine teslim edilmesi işlemlerini kapsar. Bireysel ve kurumsal olmak üzere iki şekilde depolama hizmetleri verilmektedir. Çok geniş yelpazede hizmet göstermektedir. Özel ev eşyalarından fabrika malzemelerine kadar pek çok kategoride eşyayı muhafaza etmektedir. Eşyaların muhafaza edileceği depolar eşyanın özelliğine göre değişmektedir. Eşyaların kapladığı alana göre oda büyüklükleri değişmektedir.

Kurumsal depolama hizmetlerinde genellikle işyeri ve ofis malzemeleri, endüstriyel malzemeler, teknik malzemeler, mobilyalar vs. şeklindedir. Servisler için yedek parça deposu da kurumsal depolama hizmetleri bünyesindedir. Yedek parçalarını muhafaza edebilecekleri ve diledikleri zaman kontrol edebilecekleri veya teslim alabilecekleri depo hizmetleri verilmektedir. Firma olarak sizlere geniş yelpazede avantajlı ve ekonomik depolama hizmetleri sunmaktayız.

Ayrıcalıklı Depolama Hizmetleri

Depolama faaliyetlerini hafife almadan profesyonel hizmetler sunarak sizlerin huzurundayız. Ankara’da en iyi depolama hizmetlerini sunan bir firmayız. Hizmet kategorilerimizle geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Bizi tercih etmeniz için sizlere sunduğumuz hizmetler;

  • Servisler için yedek parça deposu alanları sunmaktayız. Farklı genişliklerde depolar mevcuttur.
  • Teslim ettiğiniz andan itibaren eşyalarınız 7/24 faaliyet gösteren güvenlik elemanları ve kayıtlı kamera sistemleri ile korunmaktadır.
  • 7/24 hizmet veren depolarımızdan eşyalarınızı dilediğiniz zaman ve saatte ulaşbilir ve teslim alabilirsiniz.
  • Her daim havalandırma yapılan depolarımızda temiz ve rutubetsiz bir ortamda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.
  • Diğer depolama yollarına müracaat etmenize gerek kalmayacak şekilde cazip fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz.

Servisler için yedek parça deposu arıyorsanız bize müracaat etmeniz yeterlidir. Yedek parçalarınızı emniyetli bir şekilde bir hasar ve zarara uğramadan sizlerden aldığımız gibi teslim ediyoruz. Ankara’nın farklı lokasyonlarında 7/24 ulaşma imkanı ile hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

En Güvenli Adres

Toptan olarak bizlere teslim ettiğiniz yedek parçalarınızı en iyi ortam ve koşullarda muhafaza ederek dilediğiniz vakit ulaşabileceğiniz şekilde hizmet veriyoruz. İç ve dış güvenlik kameraları 7/24 kayıt altında olup her türlü güvenlik sistemine sahip bir firmayız. Servisler için yedek parça deposu sunarak önemli bir ihtiyaca güvenli bir çözüm sunmaktayız.

Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleme işlemlerinden geçirerek güvenli bir şekilde taşımaktayız. Ticari kaygıya kapılmadan müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak verdiğimiz hizmetlerle eşyalarınızı aldığımız gibi sizlere teslim etmekteyiz. Başka türlü maliyeti oldukça yüksek olan depolama yollarına başvurmadan en uygun fiyatlarda en güvenli şekilde yedek parçalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir hizmet alanı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir