Eviniz İçin Esnek Depolama Çözümleri Sunuyoruz!

Hayatlarımız boyunca birçok şey biriktiririz ve hayatlarımız aslında biriktirdiğimiz anılardan ibarettir. Bir koltuk takımı, bir televizyon, kitap bile alırken bile nereye gittiğimizi, kiminle, nasıl gittiğimizi, neler yaptığımızı hatırlarız. Aldığımız her eşya aynı zamanda hatıralarımızın elle tutulur kanıtıdır ve anılardan ayrılmak her insanı üzer. Bu yüzden insanlar bir şeyleri atarken her zaman tereddüt ederler. Bunun yanında, evlerimizde ve iş yerlerimizde bulunan alanlar sınırlıdır.

Zaman içerisinde ihtiyaçlar değiştikçe yeni şeyler almak zorunda kalırız ve eskilerini elden çıkarmak her zaman mümkün olmaz. Evlendikten sonra bekarken kullandığımız eşyalarımız, çocuk sahibi olduktan sonra yer açmak için evden çıkarmak zorunda kaldığımız eşyalarımızı koyacak fazladan alana ihtiyaç duyarız. Fazladan odası olan bir ev birçok insana bu eşyaların sığabileceği bir alternatif gelir ancak, bir odanın tamamının kutular içinde eşyalarla dolu olması zaman içerisinde evde yaşayan insanlar üzerinde psikolojik yük yaratır ve aynı zamanda da depo olarak kullanılan odanın bakımının, temizliğinin yapılmasını zorlaştırır.

Evden eve nakliyat yapılamayan taşınma, vefat gibi çeşitli sebepler dolayısıyla evinizi kapatmanız gerekirse, eşyaların muhafaza edilmesi büyük bir sorun doğurur. Bu gibi durumlarda yakın zamana kadar insanlar sadece eşyalarını depolayabilmek için sağlıksız, ucuz binaları ve daireleri tutup, eşyalarını evden eve nakliye ile buraya istiflemeyi tercih etmişlerdir. Evden eve nakliye yapılamayan ve depo olarak tutulan ama buna uygun olmayan bina ve daireler, zaman içerisinde nem, fare gibi tehlikelerin yanında hırsızlık, yangın ve su baskını riskinin de yükselmesine sebep olur.Özellikle şehir değiştirilen durumlarda, evden eve nakliyat ve istenilen gibi bir ev bulunmasına kadar eşyaların muhafaza edilebileceği bir ortam bulmak oldukça önemlidir.

Kendi başına oldukça sıkıntı verebilen bir işlem olan taşınma ve evden eve nakliye, tecrübeli, özenli ve dikkatli bir ekip gerektirir.Evden eve nakliye yapılırken yapılabilecek en ufak bir hata büyük maddi ve asla yerine konamayacak manevi hasarlara yol açabilir. Bu yüzden evden eve nakliyat yapılırken, sadece eşyaların taşınması değil, aracı kullanan kişinin de tecrübesi ve yetenekleri oldukça önemlidir.

Depolama da evden eve nakliyat gibi dikkatli planlanması ve yapılması gereken bir eylemdir. Sadece kutuların, eşyaların bir yere yığılıp, dizilmesi değildir. Bu şekilde yapılan bir uygulama, zaman içerisinde eşyaların zarar görmesine, acil olarak ihtiyaç duyulabilecek malzemelere ulaşılabilmesini de engeller ve bu istenmez.

Güvenli ve düzenli bir depolama alanı sunuyoruz!

Eşyalarınızı evinizden uzaktayken güvende olmasını istiyorsanız, onların sürekli güvenlik personelleri ve son teknoloji ürünü alarm sistemleri tarafından korunan, yangın, su baskını, hırsızlık, deprem gibi felaketlere karşı sigortalı, neme, zararlı haşere ve kemirgenlere karşı önlemleri alınmış bir yerde saklamalısınız.

İşinizin De Yükünüzü De Dilediğiniz Yere Taşıyoruz!

Envanter ve stok takibi, şirketler için hayati öneme sahiptir. Doğru takip edilmeyen stok ve envanter, müşteri siparişlerinin kusursuz bir biçimde karşılanmasına engel olur. Kaybolan, bozulan ürünler ve malzemeler de sadece maddi kayıplara değil, hukuki sorunlara da sebep olabilir. Kurumsal müşterilerimize bu gibi sorunlardan uzak durabilmeleri ve depolama maliyetlerini düşürmeleri için kurumsal depolama hizmeti de sunuyoruz.

Gerek iş gerek kişisel her türlü depolama ve saklama ihtiyaçlarınızı karşılamak adına Ankara’nın en merkezi ve hareketli ilçelerinden Keçiören’de hizmetinizdeyiz. Haftanın her günü 24 saat açık olan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir