Depo Hizmetinde En İyisi

İş ortamlarında daha verimli çalışabilmek için gerekli olan etkenler bulunulan ortamın rahatlığı ve insana huzur veren bir alan olabilmesi, göz olarak yormaması gibi daha sıralayabileceğimiz pek çok unsur etkili olabilmektedir.

Bu sebeple ofis içerisinde bulunan fazlalık eşyalarınızdan, saklanması gereken evraklarınıza kadar her türlü eşyalarınızın güven içerisinde ve uygun ortamda muhafaza edilmesini sağlayabilmek için sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz depolama hizmetleri içerisinde yer alan akıllı depo seçeneğimiz ile bu konuda son noktayı koymaktayız. Akıllı denilince akla tamamen teknoloji gelmektedir. Teknolojinin de içerisine girmesiyle yeni modern depolama alanlarını sizlere sunabilmenin vermiş olduğu mutluluğu yaşamaktayız.

Her Zaman En Akıllısı

Sunduğumuz her hizmette hep “en” düşüncesi ile hareket ettik. İyi ise en iyisi olmayı, kaliteli ise en kalitelisi olmayı hedefledir. Akıllı depo hizmetimizde de en akıllı hizmeti ortaya sunabilmeyi kendimize amaç edindik. Bu gaye doğrultusunda da modern depolama hizmeti ile sizlerin karşınıza çıktık.

Akıllı depo hizmeti;  raf sistemleri otomatik kontrol sağlanabilen robotlar, bilgisayar sistemleri, donanım ve yazılımların toplamından oluşmaktadır. Birbiri ile bağlantılı pek çok teknolojiyi içeren bu sistem ile teknolojiyi depolama hayatına sokuyor ve sizlere daha kaliteli hizmet ortamının sunulmasını sağlıyoruz.

Genellikle büyük hacimlerdeki yüklerin depolanmasında, depo alanlarının yetersiz kaldığı işletmelerin depolama yoğunluğunun yüksek olduğu durumlarda tercih ettiği bir sistem olmaktadır. Bu depolamada sistemler tamamen otomatik olarak ve insansız bir şekilde çalışmaktadır. Bir koridor buyunca uzanan sabit bir ray üzerine aynı anda yatay ve dikey hareket edebilme potansiyeline sahip bir kule robot sistemi üzerine kurulmaktadır.

Tamamen hassasiyeti gerekli görülen hassas konuma göre ayarlanmış bu kule robot ile alınması istenilen ürüne tam yaklaşarak, hiçbir zarar verilmeden taşıma işlemi sağlanmaktadır.

Depolamada Teknoloji İle Çağa Uyum

Çağın getirdiği her türlü yeniliği hayatına aynı hızla adapte eden insanoğlu, depolama konusunda da aynı hızı geliştirerek akıllı depo hizmeti ile bu alanda da hayatını kolaylaştırmayı başarmıştır. İnsansız olarak tamamen teknolojinin hâkim olduğu bu hizmet, üretim firmalarında ve dağıtım merkezlerinde geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Bu sistem ile pek çok kolaylığı ve rahatlığı da depolama hayatına kazandıran akıllı depo ile uygun maliyetli bir sistem olduğu tartışılmasız ortada bir durumdur. Diğer depolama sistemlerindeki gibi işe makinelerinin genel giderleri, operatör giderleri, riske dayalı diğer giderler hesaplandığında bu sistemin avantajının daha yüksek olduğu ortaya çıkabilmektedir.

Ayrıca bu depolama sisteminde “Idle Time” adı verilen, operasyonun durduğu zamanlarda bile depodaki ürünlerin depo içerisindeki hareketlerini sürdürerek stok optimizasyonunu sağlamaktadır. Bunun sonucunda da sevkiyatların aynı zamanda operasyonların da e uygun zamanlama ile yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Bunlar gibi pek çok sıralanabilecek kolaylığı insan hayatına sunan akıllı depolama hizmetimiz ile sizlerin iş hayatını daha kolay hale getirebilmek için durmadan çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir