Büyük Depo İhtiyaçlarınız İçin

Depolama giderleri birçok işletmenin en çok önem gösterdiğimi kalemlerdendir. Konuya hakim olmayanların stok akış hızı olarak algıladıkları depolama giderleri, sadece ürünlerin depoda kaldığı süre ile alakalı değil, şirketlerin maliyet analiz tekniği tercihlerine göre, ürünlerin henüz üretim aşamasına bile gelmeden hammadde hallerindeyken depoda ne kadar kaldıkları, ideal saklama koşullarının karşılanması için yapılması gereken elektrik gibi harcamaları, personel giderlerini ve araç bakım giderleri gibi masrafları da kapsar. Ufak işletmelerde bu kalemlerin toplamı yeküne yansımaz ancak büyük işletmelerde bu kalemlerin toplamı çok ciddi meblağlara ulaşabilir ve günümüzün maliyet odaklı ekonomisinde bu bütün işletmelerin uzak durmak istediği bir durumdur.

Özellikle global çapta faaliyet gösteren şirketler, faaliyet gösterdikleri her ülkede veya şehirde depo açmak yerine, ufak depolar kiralamayı veya sadece temsilcilikleri ile faaliyet gösterip, bütün sevkiyatlarını tek bir depodan yapmayı tercih edebiliyorlar. Bu yüzden kurumsal depolama çözümleri pazar ve müşterilere yakın depolarda tutulan stokların müşteri ihtiyaçlarını daha hızlı giderebilmesinden dolayı, her gün daha fazla şirket tarafından tercih edilen bir operasyonel organizasyon şeklidir.

Kavşakların Kesiştiği Yer; Ankara

Ülkemizin başkenti Ankara, sahip olduğu coğrafi konum sayesinde büyük şehirlerin hepsine yakın ve ulaşımın kolay olduğu şehirlerden biridir. Devlet kurumlarının yanında, üniversiteleri ve sanayi işletmelerinin çokluğu ile dikkat çeken Ankara, yetişmiş ve eğitimli iş gücünün de yoğunluğu sayesinde lojistik ve depolama sektörü için uygun bir coğrafyada bulunmaktadır. Ankara’nın bu coğrafi konumu ülkenin her köşesindeki müşterilere ulaşmak için mükemmel bir ortam sağlar. Bu sayede Ankara ülkemizde kurumsal depolama sektörünün en hızlı geliştiği şehirlerden biri haline gelmiştir.

Kaliteli Ve Çözüm Odaklı Yapı

Depo kiralama çözümü sunan birçok şirket ufak işletme ve bireysel müşterilere hizmet verirken, kurumsal firmaların farklı ihtiyaçları için hizmet vermekten kaçınırlar. Bunun en büyük sebebi büyük firmaların depolama ihtiyaçlarını karşılamak için karşılanması zor, kalite ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çok şartının olmasıdır. Başta İSO olmak üzere, kalite standartlarının sağlanması özellikle uluslararası piyasada faaliyet gösteren şirketler için oldukça önemlidir ve bunlardan ödün vermeleri sadece müşteri değil, prestij kaybına da sebep olabilir. Depo ortamında kalite standartlarının sağlanması zor olmasa da oldukça masraflı bir süreçtir ve birçok depo çözümü üreticisinin kaçındığı bir durumdur ve bu yüzden depo hizmeti sunan birçok işletme bunu kurumsal depolama olarak adlandırmaktan kaçınmaktadır.

Güvenilir Ve Sürekli Hizmet

Biz Tek Yol Depo olarak kurumsal depolama çözümleri sunabilmek adına depo binamızı adresli depo sistemlerinin kullanılabilmesine uygun şekilde inşa ettik ve modern raylı sistemlerle donattık. 7/24 elektronik güvenlik sistemi ile izlenilen ve periyodik olarak dezenfekte edilen ve havalandırma koşullarının takip edilebildiği depolarımızda, ölçeklenebilir alanlarımızla müşterilerimizin hizmetindeyiz.Havaalanı ve çevre yoluna yakın lokasyonumuzla, şehir trafiğine girmeden ülkemizin her köşesine ulaşılabilen bir noktada kesintisiz bir hizmet sunmak adına depomuz ve müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Büyük Depo İhtiyaçlarınız İçin” üzerine bir yorum

  1. İLK DEPO, Ankara eşya depolama için sürekli hizmet aldığımız firmadır işini hakkıyla yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir